FORUM CLUB PTC info

Un Forum in care iti prezentam cele mai usoare moduri de a face banii online cu situri PTC,Manual Trafic Exchange care platesc

Gazduire Web

Ultimele subiecte

» Clickfight - Clickfight.net
21.01.18 9:08 Scris de danides2

» Bitionic - bitionic.com
19.01.18 10:49 Scris de danides2

19.01.18 10:49 Scris de danides2

19.01.18 10:48 Scris de danides2

» ClixMatic - clixmatic.net
18.01.18 6:57 Scris de danides2

18.01.18 6:54 Scris de danides2

18.01.18 6:54 Scris de danides2

» Moonb - moonb.ch
17.01.18 9:46 Scris de danides2

» Wanmeibtc - wanmeibtc.com
14.01.18 10:22 Scris de danides2

eXTReMe Tracker

Gazduire Web

Cum castigi jackpot-ul pe mail simplu :)

Distribuiţi

gkalman2004

Data de inscriere : 27/12/2011

Cum castigi jackpot-ul pe mail simplu :)

Mesaj  gkalman2004 la data de 23.12.13 1:32

Foarte multe site-uri Viral Mailer au jackpot saptamanal.
    O sursa de venit aproape sigura care poate fi prevazut si calculat .. castigarea jackpot-ului.
    Este destul de simplu sunt alesi 25-20 de membrii (cei cu cele mai multe puncte) care impart castigurile din jackpot.
    Jackpot-ul, suma se aduna in timpul saptamanii si se imparte inegal intre membrii activi.
    Ce inseamna activ ... inseamna promovarea link-ului citirea mail-urilor si tweet.
    Doar cu aceste actiuni repetitive poti sa castigi la extragerea saptamanala (adunand puncte).

Un exemplu din lista de castigatori pe un site (dati click contine link de inscriere se deschide in fereastra noua)
    (puncte castigate,bani castigati,credite castigate,credite banner si text castigate)

Activitati care aduc puncte
    - intrare zilnica (la sfarsit de saptamana mai primiti si pentru ca ati intrat in fiecare zi un bonus de puncte)
    - Promovare pe site-uri TE,PTC,TAE a link-ului de ref (deobicei punctaj mai mare)
    - inscrierea unui ref (cele mai multe puncte de obicei)
    - Tweet zilnic deoarece la sfarsit de saptamana primiti bonus si pentru tweet-ul zilnic

Veti fi deacord daca castigul este de 9usd merita sa cumperi un pachet de 4000 de credite pentru 2usd pe un PTC?
    Nu exista au spus cativa
    Ei pe cel putin doua site-uri stiu preturi mici 1.5usd 6000 de credite de exemplu.
    Mai este ceva ..daca promovati poate reusiti sa obtineti si inscrisi care sa cumpere ceva...

Cateva site-uri cu jackpot (si membrii "gratis" participa la jackpot pe acestea)

(10usd o singura plata pentru upgrade pe viata ,60% comisioane)

(4usd o singura plata pentru upgrade pe viata )

12usd lifetime upgr si mail de 12 ori pe zi

Pentru a promova am folosit site-uri PTC sunt cele mai ieftine si cele mai eficiente pentru punctaj dar nu aduc multi inscrisi.
    Am mai folosit alte site-uri de mail cea ce este mult mai eficient la obtinut inscrisi dar aduce putine puncte...
    Am folosit si site-uri TE (folosesc si aici multe care au jackpot ....)
    Am mai folosit asa zisele adcoops care imprastie link-ul de ref pe mai multe site-uri pe care nici nu sunt inscris.

Cele mai ieftine reclame pe site-uri PTC (sunt vehi si sunt cunoscute )

3000 de credite gasiti cu 1.50usd

($0.25) for every 1000 visitors (1.5usd 6000 de credite)

Si interesant adcoop cu jackpot de 50usd saptamanal (dar aici este extrem de greu de atins nivelul de puncte)
    Aici arat o pagina speciala de al lor iar ei imi rotesc link-ul de ref pe ~107 site-uri.

Si inca o poza cu jackpot unde sunt si eu prezent (nu in fiecare saptamana creste suma la fel )

Sunt foarte multe site-uri cu jackpot , astept sa descrieti si voi cateva care au sume mari in joc.

Procesul este la fel si pentru site-uri TE jackpot-ul este foarte atractiv si pe acestea dar punctajul pentru a castiga este mult mai greu de obtinut

Pe site-urile cu jackpot activitatea este mult mai intensa decat la cele obisnuite

Acum este: 23.01.18 5:27